Minden Radioshuttle figyelmeztető fényekkel és hallható jelzésekkel figyelmezteti a közelben lévőket, valamint jó fényerejű és tisztán látható kijelzőkkel, illetve lézeres biztonsági szkennerrel van ellátva. Az EN 13849-1:2008 szabványnak megfelelő tanúsítvánnyal rendelkezik.
Hálózatos megoldások
A Toyota Radioshuttle képes az Industry 4.0 szabványnak megfelelő funkciók kezelésére is, hiszen el van látva WiFi, RFID és WMS rendszerekkel. A targonca és a rakatszállító közötti távvezérelt kommunikáció egyetlen gombnyomással korlátlan számú rakatszállítási munkamenet elvégzését biztosítja.
Termelékenység
A sínek és a beállást segítő vezetők jóvoltából a targoncakezelők gyorsan és egyszerűen elhelyezhetik a rakatszállítókat. A Radioshuttle rendszer különböző teherhordókkal működik, és szabványos akkumulátorokkal több mint 8 órát, lítiumionos akkumulátorokkal pedig több mint 16 órát képes működni.
Töltés
A Toyota Radioshuttle töltőállomás lehetővé teszi az akkumulátorok gyors és egyszerű töltését. Minden állomás 2 akkumulátorkészletet (4 akkumulátorkazetta) képes kezelni. Ezek a kazetták fiókokban vannak elhelyezve. A fiók bezárása után kezdetét veszi a töltés. A kijelzőn megjelenik a töltés állapota.
Hűtőházi targoncák
A rakatszállítók -30 °C-ig működnek A nagy sűrűségű tárolás ideális a hűtőházi használathoz, mivel a raklapok tárolása a hideg területeken drága.
6 ötlet a hűtött raktárak racionális működtetéséhez >>
Vissza az automatizált megoldások oldalra >>
A Toyota félautomata rakatszállító megoldást kínált a Zgonc számára, ami lehetővé tette a termelékenység és a biztonság fokozását, valamint a károk csökkentését. Ez pedig több mint 4000 raklap tárolása mellett nem elhanyagolható előny.
A világ élelmiszergyártásának élvonalába tartozó Döhlernek több ezernyi raklap hűtőházi tárolására kellett megoldást találni. A Toyota Material Handling által kínált rakatoló és rakatszállító megoldás hatékony helykihasználása miatt kiválóan megfelelt a hűtőházban való alkalmazásra.