Mérlegképes könyvelő

Jelenlegi pénzügyi csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba: KÖNYVELŐ

Számunkra az ideális jelölt olyan személy, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

Szakmai feladatok:

• bejövő külföldi és belföldi számlák kezelése, kontírozása, könyvelése
• banki utalások előkészítése, banki rendszerben történő rögzítése
• egyéb gazdasági események kontírozása, könyvelése
• főkönyvi kartonok összeegyeztetése az analitikus nyilvántartásokkal
• havi, negyedéves, éves zárási munkákban történő részvétel
• pénzügyi, számviteli és adó jogszabályoknak való megfelelés folyamatos monitorozása
• rendszeres és eseti adatszolgáltatások, riportok elkészítésében való részvétel

Téged keresünk, ha:

• képesített vagy mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
• legalább 1-3 év tapasztalatot szereztél már könyvelés területén
• naprakész ismereteid vannak a vonatkozó jogszabályok tekintetében
• erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office), magabiztos Excel tudással rendelkezel
• hatékonyan, pontosan és önállóan végzed munkádat
• proaktív és precíz személyiséggel rendelkezel
• elhivatott vagy a szakmád iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• mérlegképes könyvelő
• aktív angol nyelvtudással rendelkezel (alapszinten, főképp írásban)
• szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
• multinacionális vállalatnál szerzett könyvelői tapasztalat
• azonnali munkakezdés

Amit mi biztosítunk számodra:

• hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
• felelősségteljes, változatos feladatok
• dinamikus, lendületes csapat
• versenyképes bérezés, munkába járás költségtérítése, egyéb juttatások
• mobil telefon és lap-top munkavégzéshez
• munkavégzés helye XI. kerület Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet , kérjük fényképes önéletrajzodat , motivációs levéllel együtt a következő címre küldd el: nikoletta.kiss@hu.toyota-industries.eu

Összes törlése