Kereskedelmi koordinátor

Jelenleg értékesítési back office csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba: Kereskedelmi koordinátor

Számunkra az ideális jelölt olyan személy, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

Szakmai feladatok:

  • Legfontosabb feladata a cég által forgalmazott és értékesített új anyagmozgatási berendezések rendeléseinek teljesítése / vevői megrendelések feldolgozása a megrendeléstől kezdődően a számlázásig
  • Kézi palettázó termékek teljeskörű adminisztrációja
  • Üzletkötők munkájának segítése, általuk értékesített termékek teljeskörű adminisztrációja, szerződések készítése angol és magyar nyelven, projectek számlázása
  • Vevőkkel, finanszírozó cégekkel általános kapcsolattartás, ügyintézés
  • Készletnyilvántartás kezelése
  • Értékesítési back office csapat munkájának segítése
  • Projektnyilvántartás folyamatos vezetése, majd ERP rendszerben adatrögzítés
  • Fentiekhez kapcsolódó bejövő szla-k rendezése, előzetes jóváhagyása
  • Lezárt projektek kimenő számláinak előkészítése, pénzügyre továbbítása
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések határidőre való elvégzése, leadása

Téged keresünk, ha:

  • minimum középfokú logisztikai és/vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • legalább 3-4 év tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben
  • folyékony, aktív használatban lévő angol nyelvtudásod van
  • hatékonyan, pontosan és önállóan végzed munkádat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged van
  • eredmény és feladatorientált vagy, ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemző Rád
  • megbízható, proaktív és precíz személyiség vagy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú logisztikai/nemzetközi/kereskedelmi végzettség
  • Multinacionális vállalatnál szerzett kereskedelmi tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit mi biztosítunk számodra:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
  • felelősségteljes, változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, nyelvtanulás támogatása
  • dinamikus, lendületes csapat, családias hangulatú cégkultúra
  • versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • mobil telefon és lap-top munkavégzéshez
  • munkavégzés helye XI. kerület Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes önéletrajzodat, motivációs levéllel a következő címre küldd el: nikoletta.kiss@hu.toyota-industries.eu

Összes törlése