Belső értékesítő

Jelenleg értékesítési csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba: Belső értékesítő

Számunkra az ideális jelölt olyan személy, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

Szakmai feladatok:

  • Legfontosabb feladata a cég által forgalmazott anyagmozgatási berendezések értékesítése, új ügyfelek, új üzletek szerzése
  • Hideghívások kezdeményezése, jelenlegi megbízói ügyfélkör bővítése
  • Magas szolgáltatási minőséget nyújtása leendő és meglévő ügyfeleknek
  • Műszaki tanácsadás és szakmai segítségnyújtás
  • Ajánlatok kidolgozása, prezentálása az ügyfél felé
  • Szerződéskötés menedzselése, projektek nyomon követése
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések határidőre való elvégzése, leadása

Téged keresünk, ha:

  • minimum középfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • legalább 1-3 év tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben
  • folyékony, aktív használatban lévő angol nyelvtudásod van
  • hatékonyan, pontosan és önállóan végzed munkádat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged van
  • eredmény és feladatorientált vagy, ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemző Rád
  • megbízható, proaktív és precíz személyiség vagy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Ipari, műszaki gép - és berendezés értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Belső értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit mi biztosítunk számodra:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
  • felelősségteljes, változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, nyelvtanulás támogatása
  • dinamikus, lendületes csapat
  • versenyképes és teljesítménytől függő jövedelem, egyéb juttatások
  • mobil telefon és lap-top munkavégzéshez
  • munkavégzés helye XI. kerület Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes önéletrajzodat, motivációs levéllel a következő címre küldd el: nikoletta.kiss@hu.toyota-industries.eu

Összes törlése