regionális üzletkötő

REGIONÁLIS ÜZLETKÖTŐ

A TOYOTA Material Handling Hungary Kft.- www.toyota-forklifts.hu - az anyagmozgatási berendezések piacán régóta vezető szerepet betöltő, nemzetközi hátterű cég, a Toyota Industries Corporation része. Erősségünk az innovatív, kiváló termékskála a hozzá tartozó szervizzel. Célunk, hogy az anyagmozgatás területén elsőrangú választást biztosítsunk partnereink számára, ezzel hozzájárulva üzleti sikereikhez. Jelenleg Budapest, Pest megye, Fejér vagy Jász-Nagykun-Szolnok megye területére keresünk tapasztalt és szakmailag igényes kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Legfontosabb feladata a cég által forgalmazott anyagmozgatási berendezések értékesítése, új ügyfelek, új üzletek szerzése
  • Adott területen lévő lehetséges ügyfelek potenciáljának, tevékenységének alapos megismerése, stratégiájának felmérése, piacfigyelés
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új bevételek generálása a meglévő ügyfelek termékportfóliójának bővítésével
  • Az ügyfél által megfogalmazott igényre való érzékenység, koncentrált figyelem
  • Műszaki tanácsadás és szakmai segítségnyújtás
  • Az ajánlat prezentálása az ügyfél felé, cégvezetőkkel, döntéshozókkal tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződéskötés menedzselése, projektek nyomon követése
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések határidőre való elvégzése, leadása

Elvárások:

Az ideális jelölt értékesítési múlttal, eredményes üzletfejlesztési tapasztalattal rendelkezik, és hosszútávra gondolkodik (min. 5 év). Olyan személy, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, hogy hosszú távú biztos szakmai karriert, és egy családias hangulatú cégkultúrát kínálunk.

  • Minimum középfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat B2B értékesítésben
  • Bizonyíthatóan eredményes üzletkötői múlt
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság, határozottság, jó fellépés
  • Erős értékesítői attitűd, célvezéreltség
  • Eredmény és vevőorientáltság
  • Megbízható, pro aktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Budapest, Pest megye, Fejér vagy Jász-Nagykun-Szolnok megyei lakhely

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Meglévő céges kapcsolatrendszer
  • Ipari, műszaki gép - és berendezés értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, a teljesítménytől is függő jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség, belső képzések
  • Stabil nemzetközi hátterű cég, hatékony back-office
  • Munkavégzéshez szükséges céges személygépkocsi, mobiltelefon, laptop

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette érdeklődését és reális kihívásnak tartja, kérjük fényképes pályázatát, motivációs levelével a következő címre juttassa el: nikoletta.kiss@hu.toyota-industries.eu