Kontroller

Jelenlegi pénzügyi csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba: Kontroller

Számunkra az ideális jelölt olyan személy, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

Szakmai feladatok:

  • A vállalati tervezés keretein belül tanácsadás és támogatás a szakterületek számára stratégiai és operatív tervek kidolgozásához

  • Havi rendszerességgel terv-tény eltérések elemzése a felső vezetés és a TMHE csoport számára
  • Jövedelmezőség kimutatása szoros együttműködésben az érintett területekkel,
  • Hó végi zárások befejeztével a pénzügyi jelentés összeállítása (MFC), a vezetőségnek és a központnak történő elküldése
  • Cash flow illetve egyéb ad hoc riportok készítése
  • Üzletágak szerinti terv-tény riportok, elemzések készítése
  • Szabályzatok készítése, felülvizsgálata, új szabályok bevezetése, alkalmazásának ellenőrzése
  • Központi szabályzat alapján a beszerzésekkel kapcsolatos ellenőrzési teendők ellátása, társosztályokkal történő szoros együttműködés a beszerzések optimalizálásával kapcsolatosan
  • Vezetőségi, tervezési és egyéb értekezletekre prezentációk összeállítása a vezetők által megadott információk alapján
  • Operatív és Pénzügyi lízingek nyilvántartása, kimutatások készítése, rövid és hosszú lejáratú lízingekkel kapcsolatos könyvelési feladatok ellátása, szerződések értékelése
  • Záráshoz kapcsolódó és egyéb vegyes tételek könyvelése

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • aktív angol nyelvtudással rendelkezel (szóban, írásban)
  • legalább 1-3 év tapasztalatot szereztél már kontrolling területén
  • naprakész ismereteid vannak a vonatkozó jogszabályok tekintetében
  • magas szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office), magabiztos Excel tudással rendelkezel
  • proaktív és precíz személyiség vagy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • képesített vagy mérlegképes könyvelő végzettség
  • multinacionális vállalatnál szerzett kontrolleri tapasztalat

Amit mi biztosítunk számodra:

  • azonnali munkakezdési és hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
  • felelősségteljes, változatos feladatok
  • dinamikus, lendületes csapat
  • versenyképes bérezés, munkába járás költségtérítése, egyéb juttatások
  • mobil telefon és laptop munkavégzéshez
  • munkavégzés helye XI. kerület Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet , kérjük fényképes önéletrajzodat , motivációs levéllel együtt a következő címre küldd el: nikoletta.kiss@hu.toyota-industries.eu

Összes törlése